Veteriner Hekimleri Temin ve Tevzi Kooperatifi
1
Meslektaşlarımıza Duyurulur
Kıymetli Meslektaşlarımız ;
Yeryüzünün en değerli varlıkları arasında yer alan can dostlarımızın yaşam haklarına müdahale olarak gördüğümüz şiddet olaylarının artarak devam etmesi hepimizi derinden üzmektedir. Dostlarımızın yaşadıkları sorunlar arttıkça biz Veteriner Hekimlerin sorumlulukları da artmaktadır. Siz değerli Veteriner Hekimlerin şiddete uğramış olan hayvanlarımıza karşı gösterdiğiniz ilgi, alaka ve destekleriniz toplumun büyük bir bölümü tarafından saygı ile karşılanmaktadır. 
18 ay önce, bugünleri hayal ederek çıktığımız yolculuğumuzun sonunda oluşturduğumuz  “ S.S. Veteriner Hekimleri Temin ve Tevzi Kooperatifi ”mizin kuruluş sürecini tamamlamış bulunmaktayız. Mesleğimize, meslektaşlarımıza hayırlı olsun. 
Değerli Veteriner Hekimlerimiz ;
Hepimizin bildiği gibi sokak hayvanlarının aşı , kısırlaştırma süreçlerinin zamanında yapılması gerekmektedir. Kooperatif olarak belirlenecek miktarda sahipsiz hayvanlarımızın aşıları ve kısırlaştırma operasyonlarını üstleneceğiz. Ve bu süreci de siz değerli Klinik sahibi meslektaşlarımız vasıtası ile birlikte yürüteceğiz. 
Bu projemiz başta olmak üzere hazırladığımız bütün projeleri 20 Aralık 2019 Saat 19:00’da Ankara – Yenimahalle Hilton İnn Garden Hotel’de düzenleyeceğimiz Tanıtım Gecemizde meslektaşlarımız ve kamuoyu ile paylaşacağız. 
Kooperatifimizin kuruluş fikrinin oluştuğu andan , günümüze kadar olan tüm süreçte bizlere desteklerini esirgemeyen herkese teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı iletiyoruz.
Sağlıklı Bir Hayvan Nesli İçin El Ele Omuz Omuza…